Čisté štěstí

Chci se s vámi podělit o ten pocit – o obrovské štěstí, které teď cítím.

Tančím tu sama před zrcadlem, ve sluchátkách už asi potřetí „Play hard“ od Davida Guetty, směju se a moje srdce jako by se roztáhlo donekonečna a naráz pojmulo všechnu krásu vesmíru.

Nestalo se vůbec nic. Zkouším si novou sukni a poslouchám hudbu, ale najednou to celé najelo.
„Ty bláho, tak to je něco“, uvědomuju si, že začíná můj stav uplné slasti, který často přichází nečekaně a proto je potřeba ho chytnout v ten správný čas za ruku a jen si ho maximálně užít.

Možná to taky znáte. To nejčistší štěstí může přijít úplně nečekaně.

Třeba včera jsem šla tím krásným letním večerem z práce domů a uvědomovala jsem si, že mi nic nechybí. Všichni jsme zdraví a spokojení, teď budu pár dní s kamarádkou a uvidím po delší době mámu, moje labradorka mě doma vítá, Martin do telefonu říká, že mě miluje, mám fantastickou práci, novou podprsenku a kamarádka se bude brzy vdávat a já jí jdu za svědka… Všechno je v nejlepším pořádku a já jsem za to moc vděčná.

Nicméně včera to byl spíš klid a možná i trocha strachu, že nechci, aby to skončilo.

A dneska, tuhle písničku slyším už asi posté, náladu mám vlažnou, chystám si věci na cestu… A najednou CVAK – CVAK – CVAK. Všechno to dokonale zapadlo do sebe a mně je nádherně a nechám se tím unášet.

Tak nezapomeňte, až to cvak-cvak nastane i u vás, možná docela potichu ve chvíli, kdy byste to ani nečekali… pořádně si to užijte!

Krásný týden přeju